Dla rodziców

Podstrona w przygotowaniu. Przepraszam. 

Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami o tym, jak i kiedy przekazałeś rodzicom informację, że jesteś gejem - napisz, proszę, anonimowo na maila:

alexanderhaus@interia.pl

lub pozostaw wpis na podstronie KOMENTARZE.

Dział w przygotowaniu, nadal zbieram materiały.

Wszystkim dziękuję za pomoc :)  

  Zaproszenie na film

Tymczasowo zapraszam wszystkich Rodziców oraz samych zainteresowanych do obejrzenia znakomitego, ambitnego filmu, który z resztą wielu z Was pewnie już widziało.
 
Amerykański obraz pt. "Modlitwy za Bobbiego" powinien poruszyć do łez, a Rodziców ustrzec przed popełnieniem największego w życiu błędu...

Serdecznie polecam.

Dla rodziców

Witam serdecznie w profesjonalnym serwisie edukacyjnym oferującym wszystkim zainteresowanym szeroką wiedzę na temat męskiego homoseksualizmu.

Serwis ten został opracowany na podstawie aktualnych publikacji naukowych (ich spis podany jest w bibliografii), głównie z zakresu seksuologii. W przeciwieństwie do dotychczas powstałych stron internetowych, podejmujących rzekomą próbę odpowiedzi na pytanie „czym jest męski homoseksualizm”, niniejszy serwis zawiera treści całkowicie obiektywne, wolne od uprzedzeń światopoglądowych, a nade wszystko zgodne z aktualnym stanem nauki i wiedzy. 

Większość serwisów internetowych mających w swojej domenie wyraz „homoseksualizm” to niepoprawne pod względem merytorycznym pseudo opracowania, których celem nie jest udzielenie osobom zainteresowanym odpowiedzi na nurtujące je pytania, lecz – przekonywanie czy też namawianie ich do poddania się terapiom mogącym „uzdrowić” (głównie młodych ludzi) z „niechcianego” homoseksualizmu. Nie trudno jest odgadnąć, że są to serwisy środowisk chrześcijańskich, o skrajnie prawicowym i – niestety – homofobicznym stosunku do rzeczywistości. Autor strony pragnie jednak nadmienić, iż darzy dużym szacunkiem ludzi przynależących do wszelkich konfesji (w tym do kościoła rzymsko-katolickiego), tym niemniej przestrzega przed łamiącymi prawo praktykami autorów wzmiankowanych stron i zachęca do tego, by bardzo ostrożnie, z rozwagą i rozsądkiem podchodzić do różnych informacji o męskim homoseksualizmie zamieszczonych w Internecie. 

„Niech każdy z nas podpiera się wiedzą, lecz niechaj stoi na własnym rozumie.”

Powieść gejowska

Wszystkich Czytelników serwisu zapraszam do zapoznania się z nową polską powieścią gejowską pt. LEMON. Szczegóły na stronie autora.

Kliknij na okładkę!

O autorze

Imię i nazwisko:
Alexander Haus

Wykształcenie:
wyższe

Ukończony kierunek:

filologia (specjalność: językoznawstwo)

Wykonywane zawody:
redaktor, pisarz, tłumacz

Adres mailowy:
alexanderhaus@interia.pl


Strona autora:

www.alexanderhaus.manifo.com
Kreator www - przetestuj za darmo