pat kot21 sierpień, 2013

super stronka :)

maxon22 sierpień, 2013

Ciekawa i ładna grafika, estetyczna. Czekamy na rozruch :)

keiam22 sierpień, 2013

bardzo fajna sprawa dużo dobrej roboyt!!!!!!!!!!

Mati12343222 sierpień, 2013

spoko :)

hello22 sierpień, 2013

dobry poziom pod każdym względem! czekam na resztę:)

Sebastianmarcin22 sierpień, 2013

Coś nowego. Ładnie, wszystko dopracowane, dobre merytorycznie. jak dla mnie super. mam nadzieje , że w tym kierunku będzie się rozwijać ta stronka.

cookiemonster1822 sierpień, 2013

naprawdę ciekawa strona, pełna rzetelnych informacji. cieszę się, że taka powstała :)

jerzy22 sierpień, 2013

Miliony ludzi szukają miłości.Ta namiętność w współczesnym świecie nie ma tajemnic .Romantyczną namiętność odczuwają bogaci i biedni,starzy i młodzi,heterycy i geje. Wszyscy oni chcą kochać i być kochanym.Popęd do miłości jest prawem danym przez naturę.Natura nie czyni różnicy między ludżmi .Ona tworzy nas i my nie mamy prawa jej przeciwstawiać się.Tak samo kocha romantyczną miłością gej,lezbijka czy heteroseksualista.Miłość daję nam ogromną radość bez której nasze życie straciłoby sens.

Daniel23 sierpień, 2013

Strona superr dowiedziałem się dużo!!

Grzesio23 sierpień, 2013

super strona, ciekawa i szczegółowo opisująca wszelkie zagadnienia, czekam na więcej

domino23 sierpień, 2013

bardzo fajna i potrzebna stronka ... gdy ja byłem młody nie miałem gdzie szukać pomocy, informacji... gratulacje dla pomysłodawcy !!!

gottes23 sierpień, 2013

bardzo fajna strona, polecam :)

albero23 sierpień, 2013

Ciekawa stronka-polecam zagladać tu częściej:)

biseksualista23 sierpień, 2013

super strona :)polecam

Dżejkob23 sierpień, 2013

fajny pomysł ze stronką, ale ja bym stosował mniej skomplikowany język, bo strona ma być dla młodszej części homoseksualistów :) No i najlepiej by było założyć tutaj forum, żeby można było porozmawiać na pytania, na które nie zawsze jest odpowiedź w artykułach i suchych faktach. POWODZENIA!

Katowice5223 sierpień, 2013

może coś z tego będzie dobrego....

MałyMiś23 sierpień, 2013

i like it ;);**

Łukasz24 sierpień, 2013

Bardzo ciekawa stronka ;) Czekam z niecierpliwością na ukończenie wszystkich działów :)

Matka/homo24 sierpień, 2013

Świetna ta stronka :)

Alexander Haus24 sierpień, 2013

Dziękuję wszystkim bardzo za zostawienie śladu po odwiedzinach na stronie, za każdy komentarz i miłe słowo :) Sporo osób pisze do mnie na maila z zapytaniem, czy powstanie dział z felietonami lub opisami przeżyć osób, które mają za sobą coming out. Byłoby dobrze stworzyć taki dział, jednak do tego potrzebuję Waszego udziału w przedsięwzięciu, wiec jeśli ktokolwiek chciałby podzielić się własnymi doświadczeniami, piszcie do mnie na maila. Opisy mogą być anonimowe. Wszystkie zredaguję pod względem pisowni i wkleję na stronę. Bardzo się cieszę, że strona Wam się podoba. Oby przydała się niejednemu z Nas. Alexander Haus

Andrzey25 sierpień, 2013

W ramach czepiania się - w zakładce "terminologia" uszczegółowiłbym, że w HIV znajduje sie w preejakulacie, ale osób zakażonych. No i nastepna sprawa to hasło "przegięty koleś". Nie podoba mi się stwierdzenie, że ktoś taki ma irytujący glos. Bo niby irytujący kogo i czemu irytujący? Taki ma i tyle! Idąc tym tropem można by przecież usprawiedliwiać też i to, że dla hetero geje sa w ogóle irytujący. Słowo "irytujący" zamieniłbym w tym haśle np. na "charakterystyczny".

Andrzey25 sierpień, 2013

"Jeśli ślina będzie zakażona i dojdzie (a niemal zawsze dochodzi) do mikro uszkodzeń błony śluzowej w odbycie partnera pasywnego, ryzyko zakażenia jest bardzo wysokie".

TRUDNO SIĘ Z TYM ZGODZIĆ, GDYŻ STĘŻENIE WIRUSA W ŚLINIE JAK PODAJĄ ŹRÓDŁA JEST ZWYKLE MINIMALNE, NIEWYSTARCZAJĄCE DO ZAKAŻENIA. ŚLINA PODOBNIE JAK NP ŁZY NIE SĄ TRAKTOWANE JAKO PŁYNY ZAKAŹNE.

Alexander Haus25 sierpień, 2013

Drogi Andrzeju, gdybym miał całkowicie subiektywnie zdefiniować hasło "przegięty koleś", nigdy bym go nie definiował. Dla mnie nie istnieje zjawisko o takiej nazwie. Niestety dla bardzo wielu osób - tak, i m.in. wymieniają one w ankiecie, że irytuje ich często głos "pewnych" osób, przez co określają je jako "przegięte". Ja nie mogę tego nie uwzględnić, pisząc znaczenie takiego terminu. Myślę, że nie powinieneś tak bardzo brać tego do siebie, tak bardzo się tym przejmować. Ja muszę być w zgodzie z faktami, mimo że mój serwis ma również charakter filozoficzno-eseistyczny (czyli niepozbawiony dozy subiektywizmu).

Tak, stężenie wirusa w ślinie, łzach czy pocie (m.in.) jest relatywnie niskie. Masz rację. Piszę o tym również na stronie. Jednak nigdy nie można mieć żadnej pewności, że nie dojedzie do zakażenia, jeśli którykolwiek z wyżej wymienionych płynów (zakażonych oczywiście) zetknie się bezpośrednio z krwią osoby zdrowej. Można o tym przeczytać w j

JUSTIN25 sierpień, 2013

Bardzo fajny i przaydatny portal

Daniel25 sierpień, 2013

super! szkoda, że nie istniała taka stronka, kiedy dojrzewałem... gratulacje, po pomysł bardzo dobry i powodzenia :)

koala25 sierpień, 2013

Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony dopracowaniem portalu pod względem językowym i merytorycznym. Nic dziwnego, w końcu autor to filolog:)
Pozdrawiam!

Pitos27 sierpień, 2013

rzetelne teksty bez żadnej ściemy. po prostu kawa na ławę. Szkoda tylko ze tak naukowo czasami. rewelka!!!!

iwan27 sierpień, 2013

Tak trzymać ;-)

Jerzy15 listopad, 2015

Świetna strona. Jeżeli ktoś tu zagląda, to proszę o odzew. Dzięki.


Dodaj nowy wpis

.

KOMENTARZE

Na niniejszej podstronie możesz wpisać własny komentarz i podzielić się swoimi doświadczeniami jako gej. 

Bardzo Wszystkich proszę, by nie używać wyrazów wulgarnych i dbać o poprawną polską pisownię.

Serdecznie dziękuję. 

„Niech każdy z nas podpiera się wiedzą, lecz niechaj stoi na własnym rozumie.”
.
Kreator www - przetestuj za darmo